می تواند شما را برای وام اصلاح اوباما و طرح تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط؟

چهارشنبه 15 دی 1395 12:50 ق.ظ

 

می تواند شما را برای وام اصلاح اوباما و طرح تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط؟

 • می تواند شما را برای وام اصلاح اوباما و طرح تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط؟

  وام را تغییر و در طرح اوباما باید “قایقرانی صاف” باشد در حال حاضر. پس چرا ما از شنیدن در مورد مشکلات بسیاری از مردم در هنگام استفاده به هر دو تشکیلات جدید بکار تجاری و یا تغییر وام مسکن خود را به اجرا می کنید؟ چه آن را واقعا به موفقیت؟ در اینجا ۴ مدارک که می تواند کمک به شما یک وام خانه جدید تحت اوباما ایجاد طرح (MHA) خانه مقرون به صرفه می باشد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] صلاحیت # ۱: سختی [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آیا شما مشکلات مالی که ناشی از شما را به سقوط پشت در پرداخت وام مسکن خود را تجربه کرده اید؟ اگر چنین است، شما یک نامزد ایده آل برای طرح اوباما ادارات MHA است. در اینجا تنها تعداد کمی از انواع مشکلات است که می تواند به شما کمک کند برای اصلاح موفق وام واجد شرایط عبارتند از:

  • از دست دادن شغل
  • در ساعت یا پرداخت (به عنوان مثال برش، از FT به PT)
  • جابجایی کار
  • شکست کسب و کار
  • مشکلات پزشکی
  • شرایط که باعث از دست دادن منابع مالی در دسترس است که شما انتظار می رود موقت
  • هر شرایطی مشروع که تهی از دارایی خود را، به عنوان مثال، طلاق، مرگ، زندان، – حتی کارت های اعتباری صورتحساب، و بیشتر

  صلاحیت # ۲: صفحه اصلی شما کاهش یافته است [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] در ارزش

  ۳٫۳ تریلیون دلار از ارزش خانه است [۱۹،۴۵۹،۰۱۵] به هوا نازک از سال گذشته از بین رفته (با توجه به زیلو، فوریه ۳، ۲۰۰۹). اگر شما در میان آنها هستید اینجا است که چگونه شما ممکن است برای کمک تحت نو تجارت گزینه MHA وام مسکن واجد شرایط.

  شما باید از قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری وام خود را و بهره مند شود این اگر:

  • وام نسبت ارزش خانه خود را به به بیش از ۸۰٪ افزایش یافت و [۱۹،۴۵۹،۰۰۷]
  • اعتباری خود را خوب است و
  • شما صادقانه ساخت شده است پرداخت خود را در سال گذشته

  شما می توانید از نرخ بهره پایین تر امروز بهره مند شوند، و یا، تبدیل یک وام مسکن میزان قابل تنظیم (ARM) را به یک ثبات تر، مانند یک ۳۰ سال وام نرخ ثابت. در هر صورت، شما می تواند در نهایت صرفه جویی در هزاران دلار است.

  احتیاط .. من می خواهم اعلام من واقعا قرار بود برای صرفه جویی در و بیرون آمدن پیش رو در معامله جدید با استفاده از یک ماشین حساب وام مسکن قبل از هر گونه تعهدات! از آنجا که ما شده است از شنیدن این داستان باور نکردنی از مردم گاهی بدتر پس از یک تشکیلات جدید بکار تجاری از قبل است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] صلاحیت # ۳: منشاء تاریخ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برای اینکه واجد شرایط برای هر دو وام یا وام اصلاح refinanced وام تحت برنامه MHA اعمال می شود، وام اصلی تا به حال به قبل از ژانویه سرچشمه ۱، ۲۰۰۹٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این هم خوب است بدانید زمانی که برنامه قرار است به پایان برسد و شما دیگر نمی تواند اعمال می شود.

  اصلاح وام باید برای اعمال می شود و مورد تایید ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲، و تنها می تواند انجام شود یک زمان، که بدان معنی است اگر شما را ترک برنامه به هر دلیلی شما فاقد شرایط لازم برای درخواست مجدد می باشد. تشکیلات جدید بکار تجاری باید دیر تکمیل شود – برنامه ای برای آن در ماه ژوئن سال ۲۰۱۰٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] صلاحیت # ۴ به پایان خواهد رسید: رهن نرخ قابل تنظیم [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در آب و هوای فعلی ما از عدم اطمینان اقتصادی و وام درنده مشکوک آن را تا حدودی آسان به واجد شرایط برای تشکیلات جدید بکار تجاری و یا وام اصلاح برای افراد مبتلا به ARM که در مورد به علت پرداخت ماهانه خود را به ‘بالون.

  در حالی که شرایط اضافی که تعیین واجد شرایط بودن برای تسکین تحت برنامه MHA وجود دارد، این ۴ مدارک مشترک موثر تعداد زیادی از مردم می باشد.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: می ، تواند ، شما ، را ، برای ، وام ، اصلاح ،