گردشگرانی که دریدن بچه آهو را با چشمانشان دیدند!

جمعه 1 بهمن 1395 12:29 ب.ظ

 

گردشگرانی که دریدن بچه آهو را با چشمانشان دیدند!

 • گردشگرانی که دریدن بچه آهو را با چشمانشان دیدند!
  وبسایت فردا: یک بچه آهو که از دست یک یوزپلنگ فرار کرده بود در پشت اتومبیل گردشگران پنهان می‌شود اما تقدیر برای او به شکلی دیگر رقم می‌خورد. در حیات وحش گاهی شما می‌توانید فرار کنید اما فرصتی برای پنهان شدن نیست.
  بر اساس گزارش دیلی‌میل، ویدئویی از یک حادثه جالب در حیات وحش منتشر شده است که بسیار قابل تامل است.

  در این فایل ویدئویی بچه آهویی دیده می‌شود که از گله و مادر خود جدا مانده و توسط یک توله یوزپلنگ تحت تعقیب قرار گرفته است. این «ایمپالای جوان» (بچه آهو) با فرار کردن از دست یوزپلنگ خود را به پشت اتومبیل گردشگرانی می‌رساند که در کنار جاده‌ای در آن نزدیکی‌ها ایستاده‌اند و از حیات‌وحش دیدن می‌کنند.

  این بچه آهو به امید اینکه از چشم توله یوزپلنگی که به تازگی نحوه شکار کردن را از مادرش آموخته پنهان بماند یا کمکی از طرف گردشگران متوجه او شود خود را پشت اتومبیل گردشگران پنهان کرده بود اما تقدیر برای او به گونه‌ای دیگر رقم خورد.

  یوزپلنگ که درس شکار را خوب فراگرفته بچه آهو را تعقیب می‌کند و به آرامی به او نزدیک شده و گردن او را بین آرواره‌هایش گرفته و با خود می‌برد.

  این حادثه در پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی در حالی رخ داد که گردشگرانی که این صحنه را می‌دیدند در نقش بینندگان مسابقه بوکس در کنار رینگ طبیعت نشستند و دریده شدن بچه آهو را به نظاره نشستند.

  در حال حاضر یوزپلنگ جزو گونه‌های جانوری است که در حال انقراض است و برآورد می‌شود که ۱۰۰۰ قلاده یوزپلنگ در آفریقای جنوبی وجود داشته باشد.

  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

  هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 

  منبع

  مطلب گردشگرانی که دریدن بچه آهو را با چشمانشان دیدند! در سایت بزرگ تفریحی و خبری برای تو

برچسب ها: گردشگرانی ، که ، دریدن ، بچه ، آهو ، را ، با ،