سمینار رایگان تخصصی تکنیک های کنترل مدارک(DCC) در پروژه های EPC/چهارشنبه ۲۸ آبا

یکشنبه 28 خرداد 1396 03:14 ق.ظ

 

سمینار رایگان تخصصی تکنیک های کنترل مدارک(DCC) در پروژه های EPC/چهارشنبه ۲۸ آبا

 • سمینار رایگان تخصصی تکنیک های کنترل مدارک(DCC) در پروژه های EPC/چهارشنبه ۲۸ آبا

  یکی از بخشهایی که طی سالهای اخیر در شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی ، فولاد و… مورد توجه زیادی قرار گرفته اســـــت بخشی تحت عنوان DCC و یا مرکز کنترل اسناد و مدارک پروژه می باانجام گرفت. امروزه برای پایانی پروژه ها وجود چنین بخشی حائز اهمیت بوده و روز به روز نقش و اهمیت این بخش در پروژه ها پررنگ تر می شود، دلیل که در حقیقت واحد DCC کلیه مراحل چرخه تولید مدارک مهندسی پروژه را از آغاز طراحی تا نهایی انجام گرفتن و بایگانی آن را ثبت و نظارت میکند.

  یکی از فاز های پروژه های EPC، فاز مهندسی یا Engineering می باانجام گرفت که عموما از طریق شرکت های مهندس مشاور انجام می پذیرد و مانند هر پروژه ای نیاز به انجام پلن ریزی و کنترل پروژه دارد.

  از آنجاییکه محدوده کار پروژه های مهندسی را مدارک مهندسی تشکیل می دهند، لذا کلیه کارهای مربوط به پلن ریزی و کنترل پروژه با مدارک و وضعیت آنها در پروژه سرو کار خواهد داشت و با توجه به تعدد مدارکی که در یک پروژه در دیسیپلین های مختلف (مانند معماری، ابزاردقیق، سیویل و سازه، فرایند و غیره) تهیه می شوند (بعضا بالغ بر ده هزار مدرک برای یک پروژه) لزوم وجود واحد کنترل مدارک به همراه سیستمی جهت کنترل تراکنش های مختلف مدارک بین مهندس مشاور و کارفرما، مهندس مشاور و ناظر و همچنین بین مهندس مشاور و سایت اجرایی امری الزامی و حیاتی برای پروژه می باانجام گرفت.

  گزیده ای از محتویات سمینار:

  • تعریف مشاغل موجود در یک پروژه مهندسی و ارتباط هریک از انها با کار کنترل مدارک ( مانند مدیر مهندسی،هماهنگ کننده مهندسی و غیره)
  • اشنایی با برخی از اصطلاحات و یکی از رویه های لازم جهت انجام کار کنترل مدارک مهندسی مانند:

  (Weight Factor, Class, Numbering procedure, )

  • توضیح پایه در خصوص نحوه تولید فرمت های لازم جهت انجام کار کنترل مدارک مهندسی با Excel مانند:

  (transmittal, , Comment sheet)

  زمان برگزاری سمینار: چهارشنبه ۹۳/۰۸/۲۸ تایم ۱۶ تا ۱۸

  نقل کردران : مهندس بینات

  جهت رزرو و شرکت در این کارگاه می بایست از طریق پیوند زیر اقدام نمایید.

  جهت رزرو کلیک نمایید

  شایان ذکر اســـــت شرکت در سمینار فوق الذکر تنها با انجام رزرو اینترنتی از طریق پیوند مربوطه امکان پذیر می باانجام گرفت.

  جهت کسب هشدارات افزایش می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایی


برچسب ها: سمینار ، رایگان ، تخصصی ، تکنیک ، های ، کنترل ، مدارک(DCC) ،